
Nemačka kuhinja. One man band / konobar i kuvar i kuvarica. Kota konobarisao i nije bio nesto ostao bez bakšiša.
Nema ćevapa (penal).
Razne kobasice, šnicle prepečene, ražnjići dobri.
Pojeli sve u kafani.
Gurmanska 6, sarmice 7.5, pasulj svi močali.
WC niko nije išao. Bijo Mirko dao 5.
Kafana ima vonj, pa smo držali otvorena