Nekad bila Dišina koliba, pa W Sushi, pa sad Merak. Gazda ima nekoliko restorana po gradu ali je otvorio ovu iz meraka. Konobar
Nekad bila Dišina koliba, pa W Sushi, pa sad Merak. Gazda ima nekoliko restorana po gradu ali je otvorio ovu iz meraka. Konobar
Ambijent glavne ulice u Beogradu je kao i sve ostalo u njoj pa preslikan i na ovo mesto.